lichý týden

(rozvrh platný od 4.9.2017)

Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod  1.K  (Janků Petr)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:45- 9:30

3
9:45-10:30

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

 
P
o

 

Inf (a1)
IgN
(INF)

Inf (a1)
IgN
(INF)

Čj
Fi
(9)

On
Fi
(3)

S
Jež
(3)

Te
Ja
(3)

M
JaŠ
(2)

Ste
Jež
(8)

Aj (a2)
CoJ
(9)

Aj (a2)
CoJ
(9)

 
Ú
t

 

M
JaŠ
(1)

Fy
On
(1)

Inf (a1)
IgN
(INF)

Inf (a1)
IgN
(INF)

Td
KrL
(2)

Td
KrL
(11)

Ste
Jež
(9)

Čj
Fi
(7)

Aj (a2)
CoJ
(10)

Aj (a2)
CoJ
(10)

 
S
t

 

Zech
Na
(8)

On
Fi
(8)

S
Jež
(3)

M
JaŠ
(4)

Aj (a1)
Krch
(7)

Čj
Fi
(3)

Ste
Jež
(8)

Ste
Jež
(8)

Inf (a2)
Jež
(INF)

 
Č
t

 

Te
Ja
(3)

Te
Ja
(3)

S
Jež
(9)

Aj (a1)
Krch
(6)

Td
KrL
(11)

Fy
On
(1)

M
JaŠ
(1)

 

Inf (a2)
Jež
(INF)

 
P
á

 

Zech
Na
(8)

Te
Ja
(3)

Tv
LaJ
(TV)

Tv
LaJ
(TV)

       

sudý týden

(rozvrh platný od 4.9.2017)

Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod  1.K  (Janků Petr)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:45- 9:30

3
9:45-10:30

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

 
P
o

 

               

 
Ú
t

 

               

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

Te
Ja
(3)

Fy
On
(11)

Čj
Fi
(6)

Aj (a1)
Krch
(10)

Zech
Na
(8)

Td
KrL
(11)

Tv
LaJ
(TV)

Tv
LaJ
(TV)

Inf (a2)
Jež
(INF)

 
P
á

 

Te
Ja
(3)

S
Jež
(8)

Fy
On
(3)

Aj (a1)
Krch
(7)

Zech
Na
(8)

     

Inf (a2)
Jež
(INF)

 

lichý týden

(rozvrh platný od 4.9.2017)

Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod  1.MT  (Cohlová Jana)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:45- 9:30

3
9:45-10:30

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

 
P
o

 

Fy
PM
(3)

Te
Št
(4)

Aj (MS)
Bým
(6)

Ste
In
(2)

Ste
In
(2)

Inf (MS)
Ma
(INF)

Čj
Fi
(6)

M
JaŠ
(1)

Aj (TP)
CoJ
(2)

Zbr (TP)
Št
(4)

 
Ú
t

 

S
Do
(11)

M
JaŠ
(2)

Čj
Fi
(3)

Tk
Ma
(9)

Aj (MS)
Bým
(10)

Te
Št
(4)

Aj (MS)
Bým
(1)

(MS)
HeZ
(3)

Inf (TP)
On
(INF)

(TP)
Fi
(6)

Aj (TP)
CoJ
(6)

 
S
t

 

Tv
LaJ
(TV)

Tv
LaJ
(TV)

M
JaŠ
(1)

Aj (MS)
Bým
(10)

Ste
In
(2)

(MS)
HeZ
(1)

Inf (MS)
Ma
(INF)

Inf (TP)
On
(INF)

Inf (TP)
On
(INF)

Aj (TP)
CoJ
(6)

Aj (TP)
CoJ
(9)

 
Č
t

 

M
JaŠ
(1)

Tk
Ma
(9)

Čj
Fi
(6)

S
Do
(1)

Inf (MS)
Ma
(INF)

(MS)
HeZ
(10)

Te
Št
(4)

On
HeZ
(2)

(TP)
Fi
(6)

Zbr (TP)
Št
(4)

 
P
á

 

S
Do
(1)

Tk
Ma
(1)

Te
Št
(4)

Aj (MS)
Bým
(7)

Fy
PM
(4)

     

Aj (TP)
CoJ
(6)

sudý týden

(rozvrh platný od 4.9.2017)

Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod  1.MT  (Cohlová Jana)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:45- 9:30

3
9:45-10:30

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

 
P
o

 

               

 
Ú
t

 

               

 
S
t

 

Zbr (TP)
Št
(4)

M
JaŠ
(1)

M
JaŠ
(1)

Aj (MS)
Bým
(6)

Ste
In
(2)

Čj
Fi
(6)

Čj
Fi
(6)

(TP)
Fi
(6)

Aj (TP)
CoJ
(1)

 
Č
t

 

Tk
Ma
(8)

Čj
Fi
(6)

Te
Št
(4)

Fy
PM
(1)

Inf (MS)
Ma
(INF)

(MS)
HeZ
(7)

On
HeZ
(1)

(TP)
Fi
(6)

Zbr (TP)
Št
(1)

Inf (TP)
On
(INF)

 
P
á

 

Fy
PM
(1)

S
Do
(1)

Te
Št
(4)

Tv
LaJ
(TV)

Tv
LaJ
(TV)

     

 

lichý týden

(rozvrh platný od 4.9.2017)

Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod  1.TU  (Krchňáčková Jana)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:45- 9:30

3
9:45-10:30

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

 
P
o

 

Te
Lo
(6)

Čj
Krch
(7)

Fy
Na
(8)

(TP)
Do
(11)

M
JaŠ
(1)

Ste
In
(2)

Aj (a1)
CoJ
(10)

Inf (a1)
Do
(INF)

(UR)
HeZ
(9)

Inf (a2)
On
(INF)

Aj (a2)
Bým
(6)

 
Ú
t

 

Fy
Na
(8)

Čj
Krch
(7)

M
JaŠ
(6)

Tk
KrL
(2)

Te
Lo
(9)

On
Fi
(7)

Tv
LaJ
(TV)

Tv
LaJ
(TV)

 
S
t

 

(TP)
Do
(1)

Zbr (TP)
Št
(4)

Ste
In
(2)

Ste
In
(2)

Aj (a1)
CoJ
(10)

Čj
Krch
(7)

Zbr (TP)
Št
(4)

(TP)
Krch
(7)

(UR)
Ga
(5)

Dk (UR)
Ga
(5)

Aj (a2)
Bým
(6)

(UR)
HeZ
(6)

(UR)
HeZ
(6)

 
Č
t

 

Aj (a1)
CoJ
(2)

M
JaŠ
(1)

Tk
KrL
(7)

Tk
KrL
(7)

Te
Lo
(9)

On
Fi
(6)

(TP)
Krch
(7)

Dk (UR)
Ga
(5)

Inf (a2)
On
(INF)

(UR)
HeZ
(2)

 
P
á

 

Čj
Krch
(7)

Te
Lo
(9)

Aj (a1)
CoJ
(7)

Fy
Na
(8)

Ch (UR)
Na
(8)

     

Aj (a2)
Bým
(6)

sudý týden

(rozvrh platný od 4.9.2017)

Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod  1.TU  (Krchňáčková Jana)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:45- 9:30

3
9:45-10:30

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

 
P
o

 

Zbr (TP)
Št
(4)

(TP)
Do
(10)

Aj (a1)
CoJ
(9)

M
JaŠ
(11)

Ste
In
(2)

Inf (a1)
Do
(INF)

Čj
Krch
(7)

Ch (UR)
Na
(8)

(UR)
Ga
(5)

(UR)
Ga
(5)

Inf (a2)
On
(INF)

Aj (a2)
Bým
(3)

 
Ú
t

 

Čj
Krch
(7)

Fy
Na
(8)

Te
Lo
(9)

Inf (a1)
Do
(INF)

M
JaŠ
(1)

M
JaŠ
(1)

Tk
KrL
(2)

(TP)
Krch
(7)

Aj (a2)
Bým
(6)

Dk (UR)
Ga
(5)

 
S
t

 

(TP)
Do
(11)

Zbr (TP)
Št
(4)

Tv
LaJ
(TV)

Tv
LaJ
(TV)

Te
Lo
(9)

Inf (a1)
Do
(INF)

Aj (a1)
CoJ
(3)

(TP)
Krch
(7)

(UR)
Ga
(5)

Dk (UR)
Ga
(5)

Aj (a2)
Bým
(8)

Inf (a2)
On
(INF)

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

               

 

lichý týden

(rozvrh platný od 4.9.2017)

Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod  2.K  (Londýn Vlastimil)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:45- 9:30

3
9:45-10:30

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

 
P
o

 

 

Čj
Fi
(6)

M
JaŠ
(1)

Fy
On
(1)

Čj
Fi
(7)

Td
Do
(10)

Te (OK)
Ja
(3)

 

Szb (P)
Št
(4)

 
Ú
t

 

 

Čj
Fi
(6)

On
Lo
(9)

M
JaŠ
(1)

Aj
CoJ
(6)

(OK)
Do
(10)

Inf (OK)
On
(INF)

 

Inf (P)
Jež
(INF)

Szb (P)
Št
(4)

 
S
t

 

Aj
CoJ
(2)

M
JaŠ
(1)

Čj
Fi
(9)

Te (OK)
Ja
(3)

Te (OK)
Ja
(3)

Ste
Lo
(9)

Fy
On
(11)

(OK)
Do
(1)

Tep (P)
Lo
(9)

Szb (P)
Št
(4)

 
Č
t

 

Tv
LaJ
(TV)

Tv
LaJ
(TV)

Aj
CoJ
(11)

Aj
CoJ
(11)

M
JaŠ
(1)

Te (OK)
Ja
(3)

Ste
Lo
(9)

Inf (OK)
On
(INF)

Tep (P)
Lo
(9)

Tep (P)
Lo
(9)

 
P
á

 

Szb (P)
Št
(4)

Td
Do
(11)

On
Lo
(9)

Te (OK)
Ja
(3)

       

Inf (P)
Jež
(INF)

sudý týden

(rozvrh platný od 4.9.2017)

Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod  2.K  (Londýn Vlastimil)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:45- 9:30

3
9:45-10:30

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

 
P
o

 

               

 
Ú
t

 

               

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

               

 

lichý týden

(rozvrh platný od 4.9.2017)

Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod  2.TP  (Kubišová Hana)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:45- 9:30

3
9:45-10:30

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

 
P
o

 

               

 
Ú
t

 

Me
Ja
(3)

Zbr
Lo
(9)

D
Na
(8)

Čj
Fi
(6)

Tep
Št
(4)

Aj (a1)
Ku
(2)

M
PM
(7)

Ze
Ga
(4)

Aj (a2)
Bým
(6)

 
S
t

 

Me
Ja
(3)

Tk
Ja
(3)

Aj (a1)
Ku
(4)

M
PM
(1)

Čj
Fi
(8)

Ste
In
(2)

Ste
In
(2)

Ze
Ga
(2)

Aj (a2)
Bým
(6)

 
Č
t

 

 

Čj
Fi
(6)

Zbr
Lo
(8)

M
PM
(8)

Tep
Št
(4)

On
Ku
(2)

Tv
LaJ
(TV)

Tv
LaJ
(TV)

 
P
á

 

Aj (a1)
Ku
(2)

M
PM
(2)

Fy
On
(1)

Zbr
Lo
(9)

       

Aj (a2)
Bým
(6)

sudý týden

(rozvrh platný od 4.9.2017)

Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod  2.TP  (Kubišová Hana)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:45- 9:30

3
9:45-10:30

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

 
P
o

 

               

 
Ú
t

 

Inf (a1)
IgN
(INF)

Inf (a1)
IgN
(INF)

Čj
Fi
(11)

Čj
Fi
(11)

Tep
Št
(4)

Fy
On
(11)

M
PM
(7)

 

Aj (a2)
Bým
(6)

Aj (a2)
Bým
(6)

 
S
t

 

Tv
LaJ
(TV)

Tv
LaJ
(TV)

Me
Ja
(3)

Aj (a1)
Ku
(3)

D
Na
(8)

Ste
In
(2)

Ste
In
(2)

Tk
Ja
(3)

Inf (a2)
Št
(INF)

 
Č
t

 

Zbr
Lo
(9)

Aj (a1)
Ku
(2)

Me
Ja
(3)

Čj
Fi
(6)

M
PM
(2)

On
Ku
(2)

   

Inf (a2)
Št
(INF)

 
P
á

 

Aj (a1)
Ku
(2)

Zbr
Lo
(9)

Zbr
Lo
(9)

Tep
Št
(4)

       

Aj (a2)
Bým
(6)

 

lichý týden

(rozvrh platný od 4.9.2017)

Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod  2.UM  (Pijáček Miroslav)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:45- 9:30

3
9:45-10:30

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

 
P
o

 

 

Tk (ms)
Do
(11)

Inf (ms)
IgN
(INF)

Inf (ms)
IgN
(INF)

Sz (ms)
Ma
(4)

(ms)
PM
(1)

(ms)
PM
(1)

Te (ms)
Ja
(3)

 
Ú
t

 

               

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

               

sudý týden

(rozvrh platný od 4.9.2017)

Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod  2.UM  (Pijáček Miroslav)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:45- 9:30

3
9:45-10:30

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

 
P
o

 

(ur)
JaŠ
(1)

Aj
CoJ
(4)

Ste (ms)
In
(2)

Ste (ms)
In
(2)

Tk (ms)
Do
(1)

Čj
Fi
(2)

Sz (ms)
Ma
(3)

Sz (ms)
Ma
(6)

(ur)
Ga
(5)

(ur)
Ga
(5)

Te (ur)
Jež
(10)

(ur)
Do
(1)

Mat (ur)
Jež
(4)

 
Ú
t

 

(ms)
PM
(2)

Čj
Fi
(9)

Te (ms)
Ja
(3)

Te (ms)
Ja
(3)

Tk (ms)
Do
(6)

Aj
CoJ
(6)

Aj
CoJ
(6)

Inf (ur)
Do
(INF)

Te (ur)
Jež
(9)

Dk (ur)
Ga
(5)

Dk (ur)
Ga
(5)

(ur)
Ga
(5)

 
S
t

 

Te (ms)
Ja
(3)

Čj
Fi
(6)

Ste (ms)
In
(2)

Ste (ms)
In
(2)

(ms)
PM
(11)

Aj
CoJ
(3)

Tv
LaJ
(TV)

Tv
LaJ
(TV)

Te (ur)
Jež
(9)

Mat (ur)
Jež
(6)

(ur)
JaŠ
(10)

(ur)
Do
(10)

 
Č
t

 

(ms)
PM
(2)

Te (ms)
Ja
(3)

Aj
CoJ
(2)

Sz (ms)
Ma
(2)

Tk (ms)
Do
(10)

Čj
Fi
(6)

Te (ms)
Ja
(3)

Te (ur)
Jež
(9)

Dk (ur)
Ga
(5)

Dk (ur)
Ga
(5)

(ur)
Ga
(5)

(ur)
Ga
(5)

Mat (ur)
Jež
(4)

 
P
á

 

Tv
LaJ
(TV)

Tv
LaJ
(TV)

(ms)
PM
(2)

Aj
CoJ
(2)

Inf (ur)
Do
(INF)

     

Mat (ur)
Jež
(7)

 

lichý týden

(rozvrh platný od 4.9.2017)

Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod  3.K  (Štursa Petr)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:45- 9:30

3
9:45-10:30

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

 
P
o

 

               

 
Ú
t

 

               

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

               

sudý týden

(rozvrh platný od 4.9.2017)

Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod  3.K  (Štursa Petr)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:45- 9:30

3
9:45-10:30

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

 
P
o

 

Aj (a2)
CoJ
(6)

E
Fi
(6)

E
Fi
(6)

Tv
LaJ
(TV)

Tv
LaJ
(TV)

Te (ok)
Jež
(8)

Te (ok)
Jež
(8)

Inf (ok)
On
(INF)

Szb (pu)
Št
(4)

Tep (pu)
Lo
(9)

Tep (pu)
Lo
(9)

 
Ú
t

 

M
JaŠ
(11)

Aj (a1)
Krch
(7)

Te (ok)
Jež
(2)

Te (ok)
Jež
(2)

Aj (a1)
Krch
(7)

(ok)
Ja
(3)

On
Št
(4)

 

Aj (a2)
CoJ
(2)

Szb (pu)
Št
(4)

Szb (pu)
Št
(4)

Aj (a2)
CoJ
(10)

Inf (pu)
Št
(INF)

 
S
t

 

M
JaŠ
(1)

Inf (ok)
On
(INF)

Čj
Na
(9)

E
Fi
(8)

On
Št
(4)

Te (ok)
Jež
(7)

Aj (a1)
Krch
(7)

 

Tep (pu)
Lo
(9)

Tep (pu)
Lo
(9)

 
Č
t

 

 

Te (ok)
Jež
(4)

Td
Do
(11)

Čj
Na
(8)

Aj (a1)
Krch
(6)

Fy
Na
(8)

E
Fi
(6)

(ok)
Ja
(3)

Tep (pu)
Lo
(9)

Aj (a2)
CoJ
(4)

 
P
á

 

Inf (pu)
Št
(INF)

(ok)
Ja
(3)

Fy
Na
(8)

Td
Do
(1)

       

Szb (pu)
Št
(4)

 

lichý týden

(rozvrh platný od 4.9.2017)

Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod  3.TP  (Doleželová Renata)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:45- 9:30

3
9:45-10:30

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

 
P
o

 

Tv
LaJ
(TV)

Tv
LaJ
(TV)

M
PM
(11)

Lcv
Ma
(7)

Aj (a1)
CoJ
(11)

Čj
Na
(6)

Tep
Lo
(9)

 

Inf (a2)
On
(INF)

 
Ú
t

 

M
PM
(2)

On
Do
(11)

E
Do
(11)

Zbr
Št
(4)

Ch
Na
(8)

Tep
Lo
(9)

Aj (a1)
CoJ
(11)

Aj (a2)
Ku
(2)

Aj (a2)
Ku
(2)

 
S
t

 

 

M
PM
(11)

E
Do
(11)

Aj (a1)
CoJ
(8)

Tep
Lo
(9)

Zbr
Št
(4)

Čj
Na
(7)

Lcv
Ma
(3)

Aj (a2)
Ku
(6)

 
Č
t

 

On
Do
(11)

Inf (a1)
Št
(INF)

Inf (a1)
Št
(INF)

Tep
Lo
(9)

Čj
Na
(8)

E
Do
(11)

M
PM
(11)

Aj (a1)
CoJ
(3)

Aj (a2)
Ku
(2)

Aj (a2)
Ku
(2)

 
P
á

 

Tv
LaJ
(TV)

Tv
LaJ
(TV)

M
PM
(11)

E
Do
(1)

       

sudý týden

(rozvrh platný od 4.9.2017)

Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod  3.TP  (Doleželová Renata)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:45- 9:30

3
9:45-10:30

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

 
P
o

 

Aj (a2)
Ku
(2)

Čj
Na
(8)

M
PM
(11)

Ch
Na
(8)

Lcv
Ma
(9)

Lcv
Ma
(9)

Aj (a1)
CoJ
(11)

Aj (a1)
CoJ
(11)

Inf (a2)
On
(INF)

 
Ú
t

 

               

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

               

 

lichý týden

(rozvrh platný od 4.9.2017)

Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod  3.UM  (Naďová Edita)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:45- 9:30

3
9:45-10:30

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

 
P
o

 

Te (ur)
Jež
(8)

Fy (ms)
Na
(8)

(ms)
On
(10)

Tv
LaJ
(TV)

Tv
LaJ
(TV)

Aj (a1)
Krch
(7)

Aj (a1)
Krch
(7)

Čj
Na
(9)

(ur)
Ga
(5)

(ur)
Ga
(5)

Aj (a2)
Bým
(8)

Aj (a2)
Bým
(8)

 
Ú
t

 

Inf (ms)
IgN
(INF)

Inf (ms)
IgN
(INF)

Aj (a1)
Krch
(7)

Čj
Na
(8)

(ms)
Do
(1)

Te (ms)
Ja
(3)

On
Na
(8)

Inf (ur)
On
(INF)

Te (ur)
Jež
(9)

Ted (ur)
Ga
(5)

Aj (a2)
Bým
(1)

(ur)
Jež
(11)

Dk (ur)
Ga
(5)

 
S
t

 

Aj (a1)
Krch
(7)

Aj (a1)
Krch
(7)

Čj
Na
(8)

(ms)
Do
(11)

(ms)
On
(11)

(ms)
Do
(11)

Tv
LaJ
(TV)

Tv
LaJ
(TV)

Aj (a2)
Bým
(6)

Aj (a2)
Bým
(6)

Dk (ur)
Ga
(5)

(ur)
Ga
(5)

(ur)
Ga
(5)

 
Č
t

 

Čj
Na
(8)

Čj
Na
(8)

(ms)
On
(10)

Te (ms)
Ja
(3)

Te (ms)
Ja
(3)

On
Na
(8)

(ms)
Do
(10)

(ms)
Do
(10)

Dk (ur)
Ga
(5)

(ur)
Ga
(5)

(ur)
Jež
(5)

Ted (ur)
Ga
(5)

Te (ur)
Jež
(8)

 
P
á

 

Te (ms)
Ja
(3)

Aj (a1)
Krch
(7)

Čj
Na
(8)

(ms)
On
(11)

Te (ur)
Jež
(9)

     

Inf (ur)
On
(INF)

Aj (a2)
Bým
(6)

Dk (ur)
Ga
(5)

sudý týden

(rozvrh platný od 4.9.2017)

Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod  3.UM  (Naďová Edita)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:45- 9:30

3
9:45-10:30

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

 
P
o

 

Inf (ms)
IgN
(INF)

Inf (ms)
IgN
(INF)

Ch (ms)
Na
(8)

Te (ms)
Ja
(3)

Te (ms)
Ja
(3)

     

 
Ú
t

 

 

(ms)
On
(10)

(ms)
On
(10)

Fy (ms)
Na
(8)

Ch (ms)
Na
(8)

(ms)
Do
(10)

   

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

               

 

lichý týden

(rozvrh platný od 4.9.2017)

Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod  4.MS  (Láska Jaromír)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:45- 9:30

3
9:45-10:30

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

 
P
o

 

Aj
Ku
(2)

Aj
Ku
(2)

Čj
Krch
(7)

On
Na
(8)

Te
Lo
(9)

Te
Lo
(9)

   

 
Ú
t

 

Tv
LaJ
(TV)

Tv
LaJ
(TV)

Sz
Ma
(2)

Čj
Krch
(7)

Čj
Krch
(7)

M
PM
(1)

Lcv
Lo
(10)

Lcv
Lo
(10)

 
S
t

 

Lcv
Lo
(9)

Lcv
Lo
(9)

M
PM
(10)

Čj
Krch
(7)

M
PM
(1)

Fy
PM
(8)

Aj
Ku
(3)

Te
Lo
(9)

 
Č
t

 

 

M
PM
(4)

Fy
PM
(4)

Aj
Ku
(2)

Aj
Ku
(2)

Čj
Krch
(7)

Sz
Ma
(3)

 

 
P
á

 

Te
Lo
(9)

On
Na
(8)

Sz
Ma
(3)

         

sudý týden

(rozvrh platný od 4.9.2017)

Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod  4.MS  (Láska Jaromír)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:45- 9:30

3
9:45-10:30

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

 
P
o

 

M
PM
(11)

Fy
PM
(11)

Sz
Ma
(4)

Te
Lo
(9)

Čj
Krch
(8)

Ch
Na
(6)

Aj
Ku
(2)

 

 
Ú
t

 

Tv
LaJ
(TV)

Tv
LaJ
(TV)

Ch
Na
(8)

Te
Lo
(7)

M
PM
(2)

Fy
PM
(2)

   

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

               

 

lichý týden

(rozvrh platný od 4.9.2017)

Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod  4.TP  (Ondrúšková Anna)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:45- 9:30

3
9:45-10:30

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

 
P
o

 

Čj
Krch
(7)

M
On
(1)

Zbr
Št
(4)

Aj (a1)
Ku
(4)

Aj (a1)
Ku
(5)

Fy
On
(11)

Tv
LaJ
(TV)

Tv
LaJ
(TV)

Aj (a2)
Bým
(10)

Aj (a2)
Bým
(10)

 
Ú
t

 

               

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

               

sudý týden

(rozvrh platný od 4.9.2017)

Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod  4.TP  (Ondrúšková Anna)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:45- 9:30

3
9:45-10:30

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

 
P
o

 

Tv
LaJ
(TV)

Tv
LaJ
(TV)

Aj (a1)
Ku
(3)

M
On
(1)

Fy
On
(11)

Čj
Krch
(7)

Tep
Št
(4)

 

Aj (a2)
Bým
(10)

 
Ú
t

 

 

Tep
Št
(4)

Čj
Krch
(7)

M
On
(1)

On
On
(11)

Aj (a1)
Ku
(4)

Ch
Na
(8)

 

Aj (a2)
Bým
(7)

 
S
t

 

Aj (a1)
Ku
(2)

E
Do
(11)

M
On
(11)

Čj
Krch
(7)

Čj
Krch
(7)

Zbr
Št
(4)

Tep
Št
(4)

 

Aj (a2)
Bým
(10)

 
Č
t

 

 

Ch
Na
(8)

M
On
(7)

M
On
(7)

Fy
On
(7)

Tep
Št
(4)

Čj
Krch
(7)

 

 
P
á

 

Fy
On
(11)

Aj (a1)
Ku
(2)

E
Do
(11)

On
On
(11)

       

Aj (a2)
Bým
(7)

 

lichý týden

(rozvrh platný od 4.9.2017)

Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod  4.UM  (Ježková Hana)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:45- 9:30

3
9:45-10:30

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

 
P
o

 

 

Lcv (ms)
Ja
(3)

Lcv (ms)
Ja
(3)

Fy (ms)
PM
(6)

(ms)
PM
(6)

     

 
Ú
t

 

 

Fy (ms)
PM
(4)

(ms)
PM
(4)

Te (ms)
Ja
(3)

Te (ms)
Ja
(3)

Sz (ms)
Ma
(8)

Sz (ms)
Ma
(3)

 

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

               

sudý týden

(rozvrh platný od 4.9.2017)

Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod  4.UM  (Ježková Hana)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:45- 9:30

3
9:45-10:30

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

 
P
o

 

Te (ms)
Ja
(3)

Čj
Krch
(7)

Čj
Krch
(7)

Aj (a1)
CoJ
(7)

Aj (a1)
CoJ
(7)

(ms)
PM
(11)

Tv
LaJ
(TV)

Tv
LaJ
(TV)

Te (ur)
Lo
(9)

Aj (a2)
Bým
(6)

Aj (a2)
Bým
(6)

Dk (ur)
Ga
(5)

 
Ú
t

 

(ur)
Ga
(5)

Fy (ms)
PM
(3)

Aj (a1)
CoJ
(1)

Čj
Krch
(9)

On
Jež
(9)

Sz (ms)
Ma
(9)

Lcv (ms)
Ja
(3)

Lcv (ms)
Ja
(3)

(ur)
Ga
(5)

Aj (a2)
Bým
(6)

Ted (ur)
Ga
(5)

(ur)
Do
(11)

Te (ur)
Lo
(9)

 
S
t

 

Čj
Krch
(7)

Aj (a1)
CoJ
(7)

Aj (a1)
CoJ
(7)

Fy (ms)
PM
(9)

Te (ms)
Ja
(3)

(ms)
PM
(11)

(ms)
PM
(11)

On
Jež
(9)

Aj (a2)
Bým
(8)

Aj (a2)
Bým
(8)

(ur)
Ga
(5)

Dk (ur)
Ga
(5)

Dk (ur)
Ga
(5)

(ur)
Do
(10)

 
Č
t

 

Tv
LaJ
(TV)

Tv
LaJ
(TV)

Čj
Krch
(8)

Te (ms)
Ja
(3)

Te (ms)
Ja
(3)

Sz (ms)
Ma
(3)

Ch (ms)
Na
(8)

Ted (ur)
Ga
(5)

Te (ur)
Lo
(9)

Te (ur)
Lo
(9)

Dk (ur)
Ga
(5)

Te (ur)
Lo
(9)

 
P
á

 

Čj
Krch
(7)

(ms)
PM
(11)

Aj (a1)
CoJ
(1)

Ch (ms)
Na
(8)

(ur)
Ga
(5)

     

(ur)
Ga
(5)

Aj (a2)
Bým
(6)

Dk (ur)
Ga
(5)

Zpracováno v systému Bakaláři