AVX s.r.o., Uherské Hradiště

27.4.2021

Firma se sídlem v Uherském Hradišti nabízí absolventům pracovní pozice:

  • OPERÁTOR/OPERÁTORKA 
  • MECHANIK-SEŘIZOVAČ  
  • ELEKTROMECHANIK  
  • SEŘIZOVAČ.

Ačkoliv uvedená místa jsou do výroby, pracovní prostředí je čisté, moderní a nadstandardně vybavené, včetně sociálního a hygienického zázemí. Směnnost je dle dohody. Nováčci procházejí výcvikem a absence praxe až tak nevadí.Pracovní místa jsou zde velmi stabilní. Společnost je součástí nadnárodního korporátního celku, nabízí skutečnou jistotu hlavního pracovního poměru na delší dobu. 
Podporuje profesní růst - v závodě je několik výrobních úseků, s odlišnými technologiemi a karierní posun umožňují a vítají. Loajální zaměstnanci mohou čerpat celou řadu výhod, které jsou každoročně s Odborovou organizací přehodnocovány, včetně valorizace mezd. Krásná jídelna s kantýnou a 25 dnů dovolené je jen základ benefitního programu.

Pro absolventy, kteří hledají také prestiž...mohou si najít více na korporátních stránkách www.avx.com nebo na www.avx.cz

"Naše produkty jsou špičkové, jsme top výrobce elektrotechnických komponentů, které jsou součástí elektrosystémů jak kosmických vozítek na Marsu (ano, obě mise...), francouzských rychlovlaků TGV, mobilních telefonů, military zařízení, elektromobilů, špičkových medicínských přístrojů, a v neposlední řadě se podílíme na vývoji Formula-E (zjednodušeně řečeno, Elektroformule 1)."