Návštěva Mgr. Ondřeje Zaorálka, vedoucího odboru školství, mládeže a sportu ZK

10.5.2024

Dnešní den byl pro naši školu významný, a to díky návštěvě Mgr. Ondřeje Zaorálka, vedoucího odboru školství, mládeže a sportu Zlínského kraje,  který nás poctil svou návštěvou. Podíval se do budovy teoretické výuky, seznámil se s plány její generální rekonstrukce, navštívil "Síň slávy" a hlavní výrobní provozy našeho stěžejního partnera České zbrojovky a.s., kde žáci vykonávají svou odbornou praxi. V budově odborného výcviku ho zaujaly práce žáků uměleckého oboru, rytiny a tisky, které nás budou reprezentovat na výstavě "Tvorba pro Ležáky 2024" a na výstavě v Senátu České republiky, stejně tak jako ročníkové práce puškařských oborů. V dílnách se seznámil s moderními technologiemi prezentované pětiosým CNC strojem, CO2 laserem či "drátovkou", která slouží k elektroerozivnímu drátovému řezání. V rámci rozhovoru byly probrány otázky zabezpečení naší školy.

Děkujeme, že jste si našel čas a těšíme se na další spolupráci!