Ocenění a úspěchy našich žáků byly předány společně s výučními listy

24.6.2024

Slavnostní akt předávání výučních listů žákům ze tří tříd se konal dne 21. června 2024 se ve Sloupovém sále Muzea J. A. Komenského.

První na řadě byla třída 3.K, kde absolventi oboru obráběč kovů a puškař získali své výuční listy a museli se rozhodnout, kam budou ve svém dalším životě pokračovat dál. Čtyři z absolventů zakončili závěrečné zkoušky s vyznamenáním. Zvláštní ocenění, skleněnou plaketu za nejlepší ročníkovou práci v oboru puškař, obdržel Šimon Kvita. Všem absolventům přejeme mnoho úspěchů v jejich pracovním, osobním či studijním životě.

V rámci projektu L+H si ve třetím ročníku mohou výuční list udělat i žáci maturitních oborů. Tento rok tuto možnost využili žáci tříd 3.MT a 3.TU, z nichž 12 bylo vyznamenáno. Představitelé České zbrojovky a.s., personální a správní ředitel Mgr. Aleš Blažek a HR specialista Luboš Hulín předali ocenění TOP 7 za nejlepší prospěch ve třetích ročnících v oboru mechanik seřizovač a technik puškař. Všem žákům přejeme stejně dobré výsledky v příštím školním roce při skládání maturitní zkoušky krásné prožití prázdnin.