Poctou pro školu bylo předávání plaket Osobnost Zlínského kraje vytvořené našimi učiteli OV

26.6.2024

Na konci školního roku proběhlo v Muzeu Jana Amose Komenského v Uherském Brodě slavnostní předávání ocenění ankety Osobnost Zlínského kraje 2023. Ze 16 nominovaných osobností bylo oceněno 10 výjimečných jedinců.

Pro naši školu bylo velkou poctou, že plakety pro oceněné byly vytvořeny našimi učiteli odborného výcviku oboru Uměleckořemeslné zpracování kovů – práce rytecké Davidem Kranzem a Martinem Bártkem. Tyto překrásné plakety měla tu čest předávat ředitelka školy Hana Kubišová společně se dvěma žákyněmi uměleckého oboru třídy 2.TU.

Oceněným gratulovali partneři ankety a významní hosté. Hlavní vítězce blahopřála starostka Uherského Brodu Miroslava Poláková.

Díky organizátorovi a průvodci večera, panu Jiřímu Králíkovi, měla naše škola příležitost podílet se na této prestižní události a ukázat dovednosti a um našich učitelů.